Hakkımızda

    2016 yılında doğal ve sade yaşamanın önemini tecrübe edindim. Bu tecrübe sonucunda kimyasallardan, eşyalardan, sağlıksız gıda ve gıda dışı ürünlerden uzaklaşarak doğal ve sade hayat yolunda çözümler/alternatifler üretmeye ve bu konular üzerine sosyal medyada (instagram) yazmaya başladım.Yazılarım kısa sürede binlerce kişiye ulaştı, ilham oldu.


Bu süreçte kendim ve ailem için doğal olarak ürettiğim ev yapımı ürünleri sosyal medya hesabımdan paylaşmam ilgi konusu oldu. Oluşan talep doğrultusunda kendim ve ailem için yaptığım ürünleri daha fazla insana ulaştırmak adına çevremden destek alarak daha fazla üretmeye başladım. İnsan sağlığına zarar vermeyen, koruyucu ve katkı içermeyen, gdo ve suni gübre kullanılmamış, atalık tohumlardan elde edilmiş ürünlere çevremde kolayca ulaşabilmem sonucunda güvenilir üretim yapan kişilerden de ürün tedariğine başladım. Yapay lezzetlere olan uzaklığımız, artizan tatlara sahip çıkarak damakta oluşan lezzet hissi ile eski günleri anımsatan ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından çok sevildi.


    Tavsiye ve beğeni ile hızla büyük bir kitleye ulaştık. Doğallığı, Sadeliği yaşama ve sunma gayretiyle hareket ettik ve ‘’Fulsade Doğal Ürünler’’ markasıyla yalnızca Helal, Tayyib, doğal ürünlerimizi sizlere sunmaya niyet ettik. Ürünlerimizde şüpheli ve haram içerikli, insan sağlığını tehdit eden GDO, GMO lu ürünler, suni gübre, katkı ve koruyucu maddeleri içeren ürünlerin satılmaması Fulsade Doğal Ürünlerin temel prensibidir. Titizlikle hareket ederek stoklarımız güncellenmektedir.

 

Kurucu

Fulden Bayraktar